بیوگرافی و عکس مجید صالحی

بیوگرافی مجید صالحی,عکس‌های مجید صالحی

جهانی‌ها ->بیوگرافی

بیوگرافی و عکس مجید صالحی

مجید صالحی متولد ۲۶ شهریور ۱۳۵۴ درتهران است.

وی فعالیت هنری خود را با بازی در نمایش “آنتیگونه” آغاز کرد و سپس به تلویزیون رفت و در مجموعه های تلویزیونی مختلف و البته اغلب با مضمون طنز بازی کرد . خیلی زود با شخصیت “مجید دلبندم” مشهور شد و این روند با برنامه های دیگر ادامه پیدا کرد. کنار گیری حمید جبلی از فیلم “یکی بود یکی نبود” باعث شد او جایگزین وی شود و این فیلم هم شد نخستین تلاش او برای ورود به عرصه سینما. وی علاوه بر بازی در برخی از مجموعه های تلویزیونی نویسندگی و کارگردانی را نیز بر عهده داشته است. اغلب فیلم هایی که صالحی تاکنون در آن ها ایفای نقش کرده با فروش بالایی روبه رو شده اند واین نشان می دهد که او بازیگری است قابل اعتماد و البته پرطرفدار، به قول خودش بازیگر خوش شانسی است !

فیلمشناسی :

یکی بود یکی نبود ( ایرج طهماسب، ۱۳۷۸ )، خوابگاه دختران ( محمدحسین لطیفی ، ۱۳۸۲ )، پل سیزدهم ( استیون راش ، ۱۳۸۳ )، مجردها ( اصغر هاشمی ، ۱۳۸۳ )، شاخه گلی برای عروس ( قدرت الله صلح میرزایی ،۱۳۸۳ )، سوغات فرنگ ( کامران قدکچیان ،۱۳۸۴ )، چپ دست ( آرش معیریان ، ۱۳۸۴ ) .

مجموعه های تلویزیونی :

“سیب سرخ” ، “سیب خنده” ، “قطارابدی” ، “جنگ آفتاب” ، “برگ سبز” ، “نماکاریکاتور” ، “سیمای صبحگاهی ” ، “درکوچه اقاقی ها” (نویسنده + کارگردان)، “آشتی کنان” (کارگردان)، “پلیس جوان” ، “خوش رکاب” ، “خوش غیرت” ، “مرده متحرک” و “ترش و شیرین” .

عکس‌های مجید صالحی

بیوگرافی مجید صالحی,عکس‌های مجید صالحی

عکس‌های مجید صالحی

بیوگرافی مجید صالحی,عکس‌های مجید صالحی

عکس‌های مجید صالحی

همچنین ببینید

 

 

منبع: taknaz.ir

با تشکر از سایت: taknaz.ir

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه