شوخی‌های جالب شبکه‌های اجتماعی (146)

هر نوشته ای نویسنده ای دارد. هر نویسنده ای حق دارد اسمش را پای مطلبش ببیند. نوشته هایی که در این صفحه می خوانید، Status های کپی پیست شده ای است که در شبکه های اجتماعی دست به دست چرخیده و صاحبش را گم کرده. اگر «شما» نویسنده این آثار هستید، لطفا عصبانی نشوید. لبخند بزنید و به خواننده هایی فکر کنید که با خواندن نوشته هایتان لبخند می زنند و در دل تحسین تان می کنند.

1- یکی هم اومده می گه: آقا اصلا به قیافه ات نمی خورده اینقدر خوب بنویسی! بنده خدا منظوری نداشت، فقط می خواست بگه قیافه ات خیلی شخمیه، مجبور شد سر راه یه تعریفی هم بکنه.

2- تازه تیم والیبال آمریکا شانس آورد که نصف انرژی میرزاجانپور واسه شادی کردن می ره...!

3- اگر جواد خیابانی به محل مذاکرات فرستاده شده بود: اشتون خیلی بهتر از موگرینی بود ولی خداییش موگرینی هم چیزی از اشتون کم نداره! پنج به علاوه یک، همون سه به علاوه سه هست. ظاهرا کار در اون گوشه بالکن گره خورده و هیچ نشانی از توافق نیست و ... بله، توافق شد! فعلا با مداد بنویسید توافق انجام شده تا موقعی که توافق رسما اعلام بشه! توافق امضا شد، امضا شد، نه هنوز امضا نشده، هنوز چند مورد مونده، کری عصبانی می شه، نه کری عصبانی نشو!

4- تیترهای پیشنهادی در صورت اعلام توافق: جوان: تقلب هسته ای؛ کیهان: توافق مشکوک؛ اعتماد: توافق قرن؛ شرق: تجلیل دولت آبادی از دانشور؛ وطن امروز: وین - چای امضا شد! همشهری: راه اندازی دو ایستگاه دیگر مترو تا پایان سال؛ اطلاعات: توافق تاریخی در وین امضا شد... ادامه خبر در صفحه جدول

5- شماها یادتون نمیاد، یک زمانی جنس ها یا داخلی بود، یا داخلی صادراتی! یعنی جنس بدها رو می دادند بازار داخل، جنس خوباشو صادر می کردند! اما الان... اجناس یا چینیه، یا چینی خوب!

6- خبر رسیده مقامات یونان دیشب صحبت های محسن رضایی رو شنیدن، دیگه بی خیال طرح و برنامه و گفتگو با اتحادیه اروپا و این سوسول بازیا شدن می خوان از آلمان اسیر بگیرن.

7- تو این برهه تاریخی می خواستم یادآوری کنم که قالیشویی شربت اوغلی شعبه دیگری ندارد!

8- منتظرم دوباره یکی چنین استتوسی بنویسه که «حالا که توافق شد شاید دوباره دلار بشه 800 تومن اما... اما من دیگه 20 ساله نمی شم» بنویسید عمو ببینه!

9- توی فامیل ما مُرده ها تا سه ماه خواب ندارن؛ هر شب به خواب یکی از اقوام می رن، زنده هامون اما دو سال یه بار دیدن هم نمی رن.

10- الان موقعیت یه جوریه که آدم فکر می کنه به غیر از بحث توافق راجع هر چیز دیگه استتوس بذاره، با پشت دست می زنن تو دهنش!

11- خوب به سلامتی توافق شد؛ الان فقط مونده وزیر خارجه چین از متن توافق واسه طرفین کپی بگیره!

12- خبر فوری: دیپلمات های خسته زیر فشار ضرب الاجل، با بخشودگی بدهی های ایران و برنامه هسته ای یونان موافقت کردند.

13- اینا دیگه روشون نمی شه بگن به توافق نزدیک هستیم، دفعه بعد می گن: توافق رو رد کردیم، دنده عقب گرفتیم داریم برمی گردیم؛ 5 دقیقه دیگه اونجاییم!

14- از تیم دولت قبل، تنها کسی که بهش اتهام فساد زده نشده، همون بقال سر کوچه شون بود که گوجه فرنگی رو ارزون می داد!

15- از دید بعضی ها توافق خوب اونه که از طریق اون بشه بودجه آمریکا رو هم اختلاس کرد!

16- از وقتی بین ایران و آمریکا توافق شده... خبر رسیده که در آمریکا دیش های ماهواره رو جمع می کنن!

17- امروز روز 7 مرداد است، نقل است که هر کسی این خبر را به 10 نفر بدهد، او 10 نفر را از این موضوع آگاه کرده است، و فردای آن روز برایش 8 مرداد باشد و او اولین نفری است که وارد هشت مرداد می شود... یکی نفرستاد یهو وارد 6 بهمن شد، تو اون سرما!

18- توافق شده ولی نمی گن تا تکلیف باشگاه فصل بعد هاشم بیک زاده معلوم بشه!

19- به دوستم ميگم دوست داري دانشگاه کجاقبول بشي؟؟!!
ميگه:
يا امير شريف يا صنعتي کبير. خدا بیامرز این اواخر زیادی درس میخوند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه