طنز؛ انتظارات بعد از توافق!

ماهنامه خط خطی - مهدی طوسی: بعد از اینکه توافق هسته ای بین ایران و پنج کشور بزرگ دنیا به نتیجه رسید، خیلی ها در داخل کشور منتظر نتایج حاصل از این توافق هستند.

* محمود احمدی نژاد، منتظر است پول های بلوکه شده ایران آزاد و دست دولت باز شود و حقوق مدیران برود بالا تا به عنوان یک مدیر با حقوق بالا، جهان را مدیریت بکند!

* دخترکی که در زمان احمدی نژاد توی زیرزمین خانه اش انرژی هسته ای تولید می کرد، منتظر است قیمت زیرزمین بیایید پایین تا بتواند زیرزمین خانه اش را به اندازه نیروگاه فردو گسترش بدهد!

انتظار بعد از توافق


* چینی ها، این روزها دلواپس احمدی نژاد هستند که به سلامت این دوره را طی کرده و به مدیریت اجرایی کشور برگردد و با سیاست هایش ایران را تحریم کند و مجبور شود جنس های بنجل آنها را برای شهروندان ایرانی خریداری کند!

* آتش نشان ها منتظرند افرادی که به خاطر این توافق به شدت سوختند، تماس بگیرند و آنها با شلنگ آب پاش موضع سوخته شده شان را خاموش کنند!

* جواد ظریف منتظر است حالا که توافق شده، بعد از دو سال به جای هتل در منزل مسکونی خودش بخوابد!

* مسئول آبدارخانه مجلس، منتظر است که تحریم ها برداشته شود تا برود برای نمایندگان مجلس یک دست استکان نعلبکی نشکن از فرانسه تهیه کند و بیاورد!

* علاقمندان به سریال روزی روزگاری، از ته دل آرزو می کنند که بعد از توافق بالاخره مشکلات جمیله شخصیت اصلی این سریال نیز تمام شود و این سریال به خوبی و خوشی به پایان برسد!

* کوچک زاده نماینده مردم تهران در مجلس، آنقدر دلواپس انطباق ترجمه فارسی توافق نامه با متن انگلیسی آن است که این روزها نگران سلامتی اش هستیم.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه