طنز؛ شبکه 3 شبکه مردان!

سعید هوشیار در روزنامه قانون نوشت:

* وزارت کشور اعلام کرد که فعالیت «یکتا» غیرقانونی ا‌ست! یکتا که محتمل مخفف «یکی که تومخی است» بوده، به هدف فعالیت سیاسی تاسیس شده و اعلام کرده که برنامه‌ای برای مجلس ندارد! سوال اینجاست که پس هدف این گروه چیست؟ مثلا برنامه‌ای برای جام جهانی فوتبال دارند؟ یا اینکه برنامه ای برای پرویز مظلومی دارند؟ گروه‌های دیگری نیز در کنار تاسیس این گروه کارشان را شروع کرده‌اند که یکی از آنها گروه بنزما (که با هدف فعالیت در زمینه رایحه خوش خدمت وارد کارزار فعالیت سیاسی شده و تصمیم دارد که از طریق مهاجم های نوک به قلب سیاست حمله کند) است. امید داریم که با گسترش فعالیت های حزبی و گروهی و مدنی هر روز شاهد فعالیت‌های بیشتر گروه‌های مدنی باشیم.

*«گوسفند» سومين محصول کشاورزي صادراتي ايران شد! این موفقیت بزرگ را به تمام گوسفندان عزیز تبریک و تهنیت عرض می کنیم. اینکه توانستیم در زمینه تولید و اشاعه گوسفندان موفق باشیم خودش موفقیتی بزرگ است، همچنین از تمامی چوپانان عزیز و گرامی که صمیمانه در راه افزایش گوسفندان فعالیت کرده اند نیز تشکر می کنیم. امیدواریم که در سال های آینده آنقدر گوسفند داشته باشیم که صادرات اول کشورمان همین محصول خوشنام شود.

*یکی از سوالاتی که فکر مخاطبان صدا و سیما را به خود مشغول کرده خبر تفکیک جنسیتی در صدا و سیماست! البته روابط عمومی صدا و سیما وقوع چنین اتفاقی را رد کرده است. از آنجایی که هر خبری تکذیب می‌شود، احتمال رخ دادنش بیشتر است، شکل و شمایل برنامه های صدا و سیما را بعد از این تفکیک بررسی می‌کنیم.

سریالی از شبکه 3 پخش می‌شود که مردی وارد خانه می‌شود.

مرد(شبکه3)-خانوم! خانوم! کجایی؟... نیستی؟ شبکه یکی؟

زن(از شبکه 1)- به به! خسته نباشید، بفرمایید بشینید رو شبکه نسیم براتون یک چای بریزم.

مرد(از شبکه3)-نه دیگه شام بخوریم، میز ناهار خوری کجاست؟

زن(از شبکه1)-چون فرجاد هم باید باهامون سر سفره بشینه، سفر ر تو شبکه 2 که شبکه کودکِ انداختم، برو شبکه 2 غذاتو بخور، تموم شد بگو منم میرم می‌خورم.

مرد(شبکه3)-راستی رفتی سر قبر بابات؟ خدابیامرز آدم خوبی بود.

زن(شبکه1)-آره دیگه رفتم شبکه 4 یه سر زدم.

مرد(شبکه3)-آها! راس میگی! شبکه 4 شده شبکه متوفیان و درگذشتگان، آره؟

زن(شبکه1)-آره دیگه، دستشون درد نکنه، خداروشکر از وقتی اینجوری شد، هر کی سر جای خودشه.

مرد(شبکه3)-کجا بخوابیم؟

زن(شبکه1)-جاتو تو همون سه انداختم، همونجا بخواب دیگه! راستی پنجشنبه شب عروسی دعوتیم پرس‌تی‌وی!

مرد(شبکه3)-تعطیلات بریم سه روز و چهار شبGEM؟ یک استراحتی بکنیم، خسته شدم به خدا!
به این صورت می توانیم شاهد تحولی عظیم در برنامه صدا و سیما باشیم. احتمالا در شبکه مخصوص مردان تبلیغات جدید وارد کارزار تبلیغاتی می شود و همین طور برنامه شکل و شمایل جدیدی به خود می گیرد!

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه